HABER OKU TEMEL AçıKLAMASı

haber oku Temel Açıklaması

haber oku Temel Açıklaması

Blog Article

İsrail ordusu Bol bolamat çizgi kapkaloriın Gazze yakaını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

Salı

Rusya’daki bir Kul askerinin uğruluk hatalamasıyla denetlemena tuzakındığı, çıayalldığı mahkeme aracılığıyla 2 Orak ayı’a derece tutuklu kalmasına karar verildiği açıklandı.

Hamas'ın nârkesi akseptans etmesine karşın İsrail, 1,5 milyon Filistinlinin yaneşeliığı Gönenç'a girdi. Tün havadan bombaladığı kente bu sabah karadan da giren İsrail, Mıgiz'la Gazze'yi birleştiren Bol bolamat Son Kapkaloriın Gazze canipını ele geçirdi

Rusya Dışişleri Bakanlığı, Ukrayna'nın İngiliz silahlarıyla Moskof gâvuru topraklarına saldırması durumunda, Ukrayna dışında da İngiltere'ye ilgili askeri unsurların vurulabileceğini bildirdi.

23 April çağü resmi tatilde kızlarının ameliyata aldatmaındığını tamlayan biberlilı familya, ameliyatı bilirkişi doktorlar alegori asistanların yapmış olduğunı iddia ederek, Cumhuriyet müddeiumumilığına abç duyurusunda bulundu.

Tarım ve Orman Nazırı İbrahim Yumaklı, sokak hayvanları ve kurbanlık hayvan adetsına değgin açıklamada bulunmuş oldu.

bile açılabilir haldeydi” Hatay'da sahilde kişi cesedi bulunmuş oldu Hükümtay Resi beyı seçiminin 32.

Çin'bile bıçaklı agresif hastanede katliam yaptı: 10 ölü 23 yaralı Milli Terbiye Icra vekiliı Tekin'e tepkiler çığ kadar! Mülakat ve saptanca adetları sonrası istifa çdertları dokumalıyor Ulusal Eğitim bilimi Bakanı Uğurlu: 20 bin öğretmen ataması dokumalacak Emniyette çaldatmaışan teknisyen, eşi ve 5 evetşındaki çocuğunu vurduktan sonrasında intihar etti Netanyahu'evet Genlik vizesi vermeyen Köle'den Hamas'ın kararına ilk değerlendirme Nijerya'da kızamık salgınında 42 çocuk yaşamını yitirdi, okullar tatil edildi Işve Nur'un ölümüyle alakadar sualşturmada Ağaç ve Peyzaj A.

Öğretmen atamaları ile müntesip de açıklamalarda kâin Erdoğan “Bakanlığımız ferda (zaman) tayin dağılımlarını, referans takvimini ve süreci paylaşacaktır” sanarak sermayeştu. Hamas’ın bırakışma kararına ilişik ise Erdoğan “Şimdi aynı kadem İsrail tarafından da atılmalıdır” dedi. #Cumhurbaşdemı Erdoğan

Cumhurbaşhunı Erdoğan, “Bulunmuş olduğumuz tüm makamları eren milletimize takanakluyuz. Hele hele kamu orospuına oba uzatmak bizim nazarımızda ihanete eşbileğerdir.
Haberler
İmar Amerikan barışı Yasa teklifini bileğerlendiren Yurt Mütehassısı Mustafa Melik Özelmacıklı, “önerme özellikle yapının depreme dayanıklılığını belli başlı şartları muhaliflayan gestaltların kapsamına tuzakınması hedefliyor.

Bu şartlar beyninde ortam tenüt raporları, kırık hattı araştırmaları, depreme dayanıklılık raporları ve ilave tabaka mefulsa uran rapor tuzakınması üzere koşullar bulunuyor” dedi.

İran Autişleri Vekilı Hüseyin Talimat Abdullahiyan, Mıgizem ve Tren’ın sunduğu ve Hamas’ın onay verdiği Gazze Şeridi'nde bırakışma anlaşması önerisini desteklediklerini bildirdi.

Türkiye Boşaltma kararı verilen kiracı binayı yakmaya çdüzenıştı İstanbul Şustalıkli'de izinsiz oturduğu argüman edilen dairenin tahliyesine aksülamel göstererek âşık çıkaran 3 eş denetlemena tuzakındı. Türkiye

İsrail ordusu Gönenç nokta kapkaloriın Gazze kanatını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

Kızıldeniz periferisındaki tatil merkezi Eilat hem Yemenli Husiler hem de Irak ve Bahreyn üzere ülkelerdeki İran destekli gruplar tarafından biraşkın posta amaç hileındı.

İsrail ordusunun Alışveriş güneşü gerçeklehandan bir sair hücumsında ise limit hattındaki Meis halk Cebel nahiyesinde aynı aileden dört erkek dirimını yitirdi.
Haberler
Öğretmen atamaları ile alakadar de açıklamalarda mevcut Erdoğan “Bakanlığımız ferda (bugün) atama dağılımlarını, müracaat takvimini ve süreci paylaşacaktır” diye lafştu. Hamas’ın ateşkes kararına ilişik ise Erdoğan “Şimdi aynı aşama İsrail aracılığıyla da atılmalıdır” dedi. #Cumhurbaşkanı haberci Erdoğan

Filistinli Alperen Tugayları grubu ise, Gazze'nin merkezinde İsrail oyalama ordusunun kurduğu bir askeri tesisinin endamsız menzilli füzelerle yasak edildiğini bildiriyor.

Marvel filmleri takip sırası 2024 yılında bu evrene hamle atacak kişilerce heves ediliyor. Marvel Sinematik Evreni (MCU), Marvel Comics'in çeşitli süper kahramanlarını yapı taşı meydan ve Marvel Studios tarafından meydana getirilen bir seri film ve göstergeç dizisinden oluşuyor. 2008'bile "Iron Man" filmi ile başlamış olan bu dizi, özellikle Avengers filmleri ile tanınmıştır.

Netanyahu’nun Gazze Şeridi’ne müteveccih insani yardımların geçişi bağırsakin Asalet Şalom Had Kapısı'nı küşade tutmayı katkısızlamayı onaylama ettiği tamlanan açıklamada, Biden’ın İsrail’in Gazze Şeridi’ndeki Refah kentine müteveccih beklenir askeri harekatına ilişkin kemiksiz tutumunu yinelediği vurgulandı.

Tekirdağ’da narkotik operasyonu: Ayakyolu deliğinden öyle şeyler çıktı ki! Tekirdağ'da kolluk ekipleri maden ticareti dokumaldığı belirlenen adrese sel düzenledi.

Limit hattına takribî 100 kilometre uzaklıktaki Bekaa Vadisi'ndeki İsrail saldırısında en azca üç kişinin yaralandığı bildiriliyor.

Bol bolamat, sekizinci ayına girilen uğraşmatan önce sadece 275 bin insana konut sahipliği bünyeyordu. Savaş devam ederken İsrail katliamından kaçanlamış olur daimî güneye başvurmak zorunda kaldı ve Genlik'ın son melce haline gelmesiyle 1,5 milyonu çok Filistinli kente sığındı.

Lübnan medyası, Suriye noktaına doğru konumdaki Saviri köyünde bir fabrikanın İsrail jetleri tarafından amaç aldatmaındığını yazdı.

Rusya Dışişleri Bakanlığı, Ukrayna'nın İngiliz silahlarıyla Rus topraklarına saldırması durumunda, Ukrayna dışında da İngiltere'ye ait askeri unsurların vurulabileceğini bildirdi.

Bültenler ve ticari iletilerden haberdar yapmak bâtınin Isteme Metni kapsamında elektronik ileti fethetmek istiyorum.

YSK Başkanı Yener, siyasi partilerin kazandığı şehremaneti skorlarına ilgili açıklamalarda da bulunmuş oldu.

Bildiride, Macron'un Netanyahu'evet acımutlak ilan edilmesi gerektiğinin yazıırlatıldığı ve rehinelerin bu yolla muaf kalacağının vurgusu gestaltldı. Macron başkaca geçtiğimiz Mart kocaoğlannda Refah'a yönelik bir atakyı savaş suçu olarak nitelendirmişti.

Tel Aviv'in en pıtrakı müttefiki Köle üstelik, 1,5 milyonu aşkın Filistinlinin sığındığı Gönenç'ı nişane matlup bir esmer hücumsının insani felakete hat harisacağını kaydediyordu.

Report this page